Renovácie

 Pýtate sa, prečo renovovať vaše staré dvere, keď si môžete kúpiť nové ?

Odpoveď je veľmi jednoduchá. Zamyslite sa nad tým, či Vám budú tie nové sedieť v zárubniach tak ako tie staré. Že neviete ? Tomuto malému, ale dosť podstatnému problému sa dá ľahko predísť a určite Vás to nebude stáť toľko námahy a odbremení Vás to aj finančne.

Veď si len zrátajte, koľko Vás to bude stáť (nové zárubne, nové dvere, firma, kopu prachu a špiny)… a to nehovoríme ešte o čase, ktorý Vás to bude stáť.

My Vám ponúkame riešenie: RENOVÁCIA DVERÍ A ZÁRUBNÍ a garantujeme Vám , že ušetríte svoje peniaze a čo je najdôležitejšie aj svoj čas. Technológiu , ktorú používame sa s menšími obmenami používa pri výrobe nových dverí. Výrobcovia prišli s riešením pokrytia plochy starích dverí plastovou fóliou odolnou voči oterom a škrabancom. Jedným z nich je firma HORNSHBUCH AG. Je treba povedať , že ich kvalitné výrobky dostali certifikát kvality ISO 9001 a sú exportované do celého sveta. Plastová fólia je vyrábaná v 70-tých prevedení druhov drevín. Zákazníkom ponúkame 130 alternatív zasklievacích a nalepovacích dekoračných rámikov v tom istom prevedení fólie ako sú dvere. Táto ponuka prevyšuje ponuku štandartných sériovo vyrábaných dverí rôznymi výrobcami.